
5 639 lei
916097707
Atentie! Ultimele bucati in stoc
Data disponibilitate
Programe special concepute, pentru cele mai delicate articole de imbracaminte
| ![]() |
| |
Uscati eficient evitand excesul de a usca tesaturile
| ![]() |
Economisiti energie si mentenanta - un singur filtru de curatat
| ![]() |
Usa adaptabila oricarei pozitii de amplasare a uscatorului.
| ![]() |
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Uscatoare de rufe |
| Tip incarcare | Frontala |
| Tip afisaj | LCD |
| Capacitate de incarcare (kg) | 9 |
| Clasa de eficienta energetica | A++ |
PROGRAME
| Program bumbac | Da |
| Program sintetice | Da |
| Program usor de calcat | Da |
FUNCTII SI SIGURANTA
| Semnalizare acustica terminare program | Da |
| Programare intarziata | Da |
| Altele | Senzor de uscare Condensare 4 picioruse ajustabile Tehnologie uscare: Pompa de caldura |
DETALII TEHNICE
| Nivel de zgomot la centrifugare dB(A) | 65 |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 85 cm |
| Adancime | 60 cm |
| Culoare | Alb |
| CARACTERISTICI GENERALE | @title |
| Garantie (luni) | 24 |
Ai acest produs? Scrie o recenzie si ajuta-i si pe ceilalti sa ia decizia corecta!
Fii primul care scrie o recenzie!
2 039 lei

2 099 lei

2 099 lei

2 759 lei

2 879 lei

3 479 lei

4 199 lei

4 799 lei

1 799 lei

1 859 lei

1 919 lei

2 279 lei

1 859 lei

1 919 lei

1 979 lei

1 859 lei

2 039 lei

2 159 lei

2 279 lei

2 759 lei

2 999 lei

3 359 lei

3 419 lei

3 959 lei

4 439 lei

2 639 lei

3 839 lei

5 039 lei

5 879 lei
Magazinul nostru face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.
*Discountul este valabil la toate produsele din oferta si poate fi folosit o singura data, la o comanda de peste 1000 lei.
Nu