
3 959 lei
914604529
Atentie! Ultimele bucati in stoc
Data disponibilitate
Dublu de ingrijire si economie de spatiu
Masina de spalat rufe cu uscator Electrolux DualCare™ va permite sa spalati si sa uscati toate rufele intr-un singur ciclu. Cu programe pentru fiecare tesatura, inclusiv pentru articole din lana si delicate, puteti spala si usca cu incredere hainele preferate, in mod repetat.

Masina de spalat cu uscator cu atingere delicate
Sistemul DualCare™ de la aceasta masina va permite sa spalati si sa uscati toate tesaturile delicate, inclusiv articolele care se spala doar manual. Cu programele delicate si temperaturile mai reduse de uscare nu numai ca vedeti diferenta, dar o si simtiti.

Descoperiti beneficiile aburului
Spalatoriile profesionale se bazeaza pe abur pentru a relaxa fibrele si indeparta cutele. Programul nostru cu abur va ofera acasa aceleasi functii, eliminand mirosurile neplacute si usurand calcatul. Deci, petreceti mai putin timp si depuneti mai putine eforturi cu rufele.

Spalati si uscati orice incarcatura intr-o ora
Programul de spalare si uscare de 60 de minute de la DualCare™ este perfect pentru spalarea rufelor dupa servici – sau in orice moment va grabiti. Oferindu-va rezultate excelente in doar o ora, acesta va economiseste timpul si va asigura cea mai buna eficienta energetica.

Reglati durata ciclului pentru a se incadra in programul dumneavoastra, nu invers
Asigurati-va ca spalatul rufelor se va face conform programului dumneavoastra. Cu TimeManager® puteti modifica durata ciclului, iar rufele dumneavoastra vor fi gata exact la momentul dorit.

Tehnologie adaptata fiecarui ciclu de spalare
Puneti rufele de spalat in tambur si lasati DualCare™ sa faca restul. Tehnologia sa OptiSense detecteaza automat dimensiunea fiecarei incarcaturi, calculand necesarul de apa si durata programului. Deci, indiferent ce spalati, obtineti intotdeauna cea mai buna ingrijire a rufelor.
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Masini de spalat cu uscator |
| Tip incarcare | Frontala |
| Tip afisaj | LCD |
| Viteza de centrifugare (rpm) | 1600 |
| Clasa de eficienta energetica | A |
| Clasa de eficienta la spalare | A |
| Consum in program standard (kwh) | 6.12 |
PROGRAME
| Program extra-clatire | Da |
| Programe | Matase Cuverturi Stoarcere / Drenaj |
| Program lenjerie | Da |
| Program bumbac | Da |
| Program lana | Da |
| Program sintetice | Da |
| Program usor de calcat | Da |
| Program consum redus energie | Da |
| Program matase/perdele | Da |
| Program clatire intensiva | Da |
| Program delicate | Da |
FUNCTII SI SIGURANTA
| Detectare automata a cantitatii | Da |
| Functii speciale | TimeManager Sistem de echilibrare a incarcaturii |
| Sistem detectare spuma | Da |
| Sistem siguranta impotriva copiilor | Da |
| Protectie impotriva inundatiilor | Da |
| Informatii display | Da |
| Programare intarziata | Da |
| Altele | Uscare prin condensare Motor Inverter 4 picioruse ajustabile |
DETALII TEHNICE
| Consum mediu anual de apa (l) | 20400 |
| Nivel de zgomot la centrifugare dB(A) | 77 |
| Nivel de zgomot la spalare dB(A) | 51 |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 85 cm |
| Adancime | 60 cm |
| Culoare | Alb |
| CARACTERISTICI GENERALE | @title |
| Garantie (luni) | 24 |
Ai acest produs? Scrie o recenzie si ajuta-i si pe ceilalti sa ia decizia corecta!
Fii primul care scrie o recenzie!
2 039 lei

2 099 lei

2 099 lei

2 759 lei

2 879 lei

3 479 lei

4 199 lei

4 799 lei

1 799 lei

1 859 lei

1 919 lei

2 279 lei

1 859 lei

1 919 lei

1 979 lei

1 859 lei

2 039 lei

2 159 lei

2 279 lei

2 759 lei

2 999 lei

3 359 lei

3 419 lei

4 439 lei

2 639 lei

3 839 lei

5 039 lei

5 639 lei

5 879 lei
Magazinul nostru face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.
*Discountul este valabil la toate produsele din oferta si poate fi folosit o singura data, la o comanda de peste 1000 lei.
Nu