
2 759 lei
914534307
Atentie! Ultimele bucati in stoc
Data disponibilitate
O masina de spalat rufe care va ajuta, pregatind rufele pentru calcat
Improspatati si scapati de cutele hainelor dvs folosind aburul natural. Cu o singura atingere, hainele ies aratand si simtindu-se ca noi – moi, fine, mirosind a proaspat si cu mai putine cute. | ![]() |
![]() | Cea mai buna ingrijire pentru hainele dumneavoastra - ajusteaza ciclul la incarcatura
|
Decideti durata ciclului de spalare astfel incat sa se incadreze in programul Dvs.- nu invers.
| ![]() |
![]() | Tamburul Soft va protejeaza hainele in timpul spalarii
|
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Masina de spalat |
| Tip incarcare | Frontal |
| Tip afisaj | LCD |
| Viteza de centrifugare (rpm) | 1200 |
| Capacitate de incarcare (kg) | 8 kg |
| Clasa de eficienta energetica | A+++ |
| Clasa de eficienta la centrifugare | B |
| Consum in program standard apa (l) | 45 |
| Consum in program standard (kwh) | 0.48 |
PROGRAME
| Numar programe | 14 |
| Program extra-clatire | Da |
| Program prespalare | Da |
| Programe | Program lana certificat Woolmark Clatire fara spuma |
| Program bumbac | Da |
| Program Jeans | Da |
| Program lana | Da |
| Program sintetice | Da |
| Program usor de calcat | Da |
| Program centrifugare delicata | Da |
| Program centrifugare intensiva | Da |
| Program colorate | Da |
| Program consum redus energie | Da |
| Program clatire intensiva | Da |
| Program delicate | Da |
| Program Mix | Da |
| Program spalare manuala | Da |
| Program Sport | Da |
FUNCTII SI SIGURANTA
| Functii speciale | Time Manager |
| Selector centrifugare | Da |
| Fuzzy Logic | Da |
| Semnalizare acustica terminare program | Da |
| Informatii display | Da |
DETALII TEHNICE
| Consum mediu anual de apa (l) | 10900 |
| Nivel de zgomot la centrifugare dB(A) | 78 |
| Nivel de zgomot la spalare dB(A) | 59 |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 85 cm |
| Adancime | 52.2 cm |
| Sisteme si tehnologii | Protectie impotriva scurgerilor de apa |
| Culoare | Alb |
| CARACTERISTICI GENERALE | @title |
| Garantie (luni) | 24 |
Ai acest produs? Scrie o recenzie si ajuta-i si pe ceilalti sa ia decizia corecta!
Fii primul care scrie o recenzie!
2 039 lei

2 099 lei

2 099 lei

2 879 lei

3 479 lei

4 199 lei

4 799 lei

1 799 lei

1 859 lei

1 919 lei

2 279 lei

1 859 lei

1 919 lei

1 979 lei

1 859 lei

2 039 lei

2 159 lei

2 279 lei

2 759 lei

2 999 lei

3 359 lei

3 419 lei

3 959 lei

4 439 lei

2 639 lei

3 839 lei

5 039 lei

5 639 lei

5 879 lei
Magazinul nostru face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.
*Discountul este valabil la toate produsele din oferta si poate fi folosit o singura data, la o comanda de peste 1000 lei.
Nu