
3 359 lei
914604910
Atentie! Ultimele bucati in stoc
Data disponibilitate
Dublu de ingrijire si economie de spatiu
|
|
Masina de spalat cu uscator cu atingere delicate
|
|
Descoperiti beneficiile aburului
|
|
Spalati si uscati orice incarcatura intr-o ora
|
|
Reglati durata ciclului pentru a se incadra in programul dumneavoastra, nu invers
|
|
Tehnologie adaptata fiecarui ciclu de spalare
|
|
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Masini de spalat cu uscator |
| Tip incarcare | Frontala |
| Tip afisaj | LCD |
| Viteza de centrifugare (rpm) | 1400 |
| Capacitate de incarcare (kg) | 7 spalare / 4 uscare |
| Clasa de eficienta energetica | B |
| Clasa de eficienta la spalare | A |
| Consum in program standard (kwh) | 0.98 |
PROGRAME
| Program extra-clatire | Da |
| Programe | Clatire Matase Cuverturi |
| Program bumbac | Da |
| Program lana | Da |
| Program sintetice | Da |
| Program delicate | Da |
FUNCTII SI SIGURANTA
| Functii speciale | TimeManager Sistem de echilibrare a incarcaturii |
| Sistem siguranta impotriva copiilor | Da |
| Protectie impotriva inundatiilor | Da |
| Programare intarziata | Da |
| Altele | Motor Inverter 4 picioruse ajustabile |
DETALII TEHNICE
| Consum mediu anual de apa (l) | 17000 |
| Nivel de zgomot la centrifugare dB(A) | 75 |
| Nivel de zgomot la spalare dB(A) | 59 |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 85 cm |
| Adancime | 52.2 cm |
| CARACTERISTICI GENERALE | @title |
| Garantie (luni) | 24 |
Ai acest produs? Scrie o recenzie si ajuta-i si pe ceilalti sa ia decizia corecta!
Fii primul care scrie o recenzie!
2 039 lei

2 099 lei

2 099 lei

2 759 lei

2 879 lei

3 479 lei

4 199 lei

4 799 lei

1 799 lei

1 859 lei

1 919 lei

2 279 lei

1 859 lei

1 919 lei

1 979 lei

1 859 lei

2 039 lei

2 159 lei

2 279 lei

2 759 lei

2 999 lei

3 419 lei

3 959 lei

4 439 lei

2 639 lei

3 839 lei

5 039 lei

5 639 lei

5 879 lei
Magazinul nostru face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.
*Discountul este valabil la toate produsele din oferta si poate fi folosit o singura data, la o comanda de peste 1000 lei.
Nu