
4 439 lei
914604612
Atentie! Ultimele bucati in stoc
Data disponibilitate
Dublu de ingrijire cu de doua ori mai putin spatiu necesar
| |
Masina de spalat cu uscator cu atingere delicate
| ![]() |
Descoperiti beneficiile aburului
| ![]() |
Spalati si uscati zilnic intr-o singura ora
| ![]() |
Reglati durata ciclului pentru a se incadra in programul dumneavoastra, nu invers
| ![]() |
Tehnologie adaptata fiecarui ciclu de spalare.
| ![]() |
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Masini de spalat cu uscator |
| Tip incarcare | Frontala |
| Tip afisaj | LCD |
| Viteza de centrifugare (rpm) | 1600 |
| Capacitate de incarcare (kg) | 9 spalare / 6 uscare |
| Clasa de eficienta energetica | A |
PROGRAME
| Program extra-clatire | Da |
| Programe | Cuverturi Stoarcere / Drenaj Clatire |
| Program bumbac | Da |
| Program lana | Da |
| Program sintetice | Da |
| Program matase/perdele | Da |
| Program delicate | Da |
| Altele | Functie Oprit/Pornit |
FUNCTII SI SIGURANTA
| Functii speciale | Sistem de echilibrare a incarcaturii Time Manager |
| Sistem siguranta impotriva copiilor | Da |
| Protectie impotriva inundatiilor | Da |
| Programare intarziata | Da |
| Altele | Sistem de clatire fara spuma Motor Inverter |
DETALII TEHNICE
| Consum mediu anual de apa (l) | 19800 spalare si uscare |
| Nivel de zgomot la centrifugare dB(A) | 77 |
| Nivel de zgomot la spalare dB(A) | 63 |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 85 cm |
| Adancime | 60.5 cm |
| Culoare | Alb |
| CARACTERISTICI GENERALE | @title |
| Garantie (luni) | 24 |
Ai acest produs? Scrie o recenzie si ajuta-i si pe ceilalti sa ia decizia corecta!
Fii primul care scrie o recenzie!
2 039 lei

2 099 lei

2 099 lei

2 759 lei

2 879 lei

3 479 lei

4 199 lei

4 799 lei

1 799 lei

1 859 lei

1 919 lei

2 279 lei

1 859 lei

1 919 lei

1 979 lei

1 859 lei

2 039 lei

2 159 lei

2 279 lei

2 759 lei

2 999 lei

3 359 lei

3 419 lei

3 959 lei

2 639 lei

3 839 lei

5 039 lei

5 639 lei

5 879 lei
Magazinul nostru face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.
*Discountul este valabil la toate produsele din oferta si poate fi folosit o singura data, la o comanda de peste 1000 lei.
Nu