
2 279 lei
913102364
Atentie! Ultimele bucati in stoc
Data disponibilitate
Reglati durata ciclului pentru a se incadra in programul dumneavoastra, nu invers
| ![]() |
Modalitate lejera de acces
| ![]() |
Obtineti maximul din detergentul dumneavoastra – indiferent daca este pulbere sau lichid!
| ![]() |
Fara pierderi de energie - econimisiti in permanenta
| ![]() |
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Masina de spalat cu incarcare superioara |
| Tip incarcare | Verticala |
| Tip afisaj | Electronic |
| Viteza de centrifugare (rpm) | 1200 |
| Capacitate de incarcare (kg) | 7 |
| Clasa de eficienta energetica | A +++ |
| Consum in program standard (kwh) | 0.95 |
PROGRAME
| Numar programe | 15 |
| Program lenjerie | Da |
| Program bumbac | Da |
| Program Jeans | Da |
| Program lana | Da |
| Program matase/perdele | Da |
DETALII TEHNICE
| Consum mediu anual de apa (l) | 9990 |
| Nivel de zgomot la centrifugare dB(A) | 76 |
| Nivel de zgomot la spalare dB(A) | 57 |
| Latime | 40 cm |
| Inaltime | 89 cm |
| Adancime | 60 cm |
| Culoare | Alb |
| Greutate (Kg) | 58 |
| CARACTERISTICI GENERALE | @title |
| Garantie (luni) | 24 |
Ai acest produs? Scrie o recenzie si ajuta-i si pe ceilalti sa ia decizia corecta!
Fii primul care scrie o recenzie!
2 039 lei

2 099 lei

2 099 lei

2 759 lei

2 879 lei

3 479 lei

4 199 lei

4 799 lei

1 799 lei

1 859 lei

1 919 lei

2 279 lei

1 859 lei

1 919 lei

1 979 lei

1 859 lei

2 039 lei

2 159 lei

2 759 lei

2 999 lei

3 359 lei

3 419 lei

3 959 lei

4 439 lei

2 639 lei

3 839 lei

5 039 lei

5 639 lei

5 879 lei
Magazinul nostru face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.
*Discountul este valabil la toate produsele din oferta si poate fi folosit o singura data, la o comanda de peste 1000 lei.
Nu