
3 419 lei
914603510
Atentie! Ultimele bucati in stoc
Data disponibilitate
Reglati durata ciclului pentru a se incadra in programul dumneavoastra, nu invers
|
|
Tehnologie adaptata fiecarui ciclu de spalare
|
|
Dublu de ingrijire cu de doua ori mai putin spatiu necesar
| |
Masina de spalat cu uscator cu atingere delicate
| |
Descoperiti beneficiile aburului
| ![]() |
Spalati si uscati orice incarcatura intr-o ora
| ![]() |
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Masini cu uscator |
| Tip incarcare | Frontala |
| Tip afisaj | LCD |
| Viteza de centrifugare (rpm) | 1600 |
| Capacitate de incarcare (kg) | 8 spalare / 4 uscare |
| Clasa de eficienta energetica | A |
| Clasa de eficienta la spalare | A |
PROGRAME
| Programe | Clatire Stoarcere / Drenaj Cuverturi |
| Program bumbac | Da |
| Program lana | Da |
| Program matase/perdele | Da |
| Program delicate | Da |
FUNCTII SI SIGURANTA
| Functii speciale | Time Manager Sistem de echilibrare a incarcaturii |
| Protectie impotriva inundatiilor | Da |
| Informatii display | Da |
| Programare intarziata | Da |
| Altele | Uscare prin condensare Motor Inverter |
DETALII TEHNICE
| Consum mediu anual de apa (l) | 19400 |
| Nivel de zgomot la centrifugare dB(A) | 76 |
| Nivel de zgomot la spalare dB(A) | 51 |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 85 cm |
| Adancime | 52.2 cm |
| Culoare | Alb |
| CARACTERISTICI GENERALE | @title |
| Garantie (luni) | 24 |
Ai acest produs? Scrie o recenzie si ajuta-i si pe ceilalti sa ia decizia corecta!
Fii primul care scrie o recenzie!
2 039 lei

2 099 lei

2 099 lei

2 759 lei

2 879 lei

3 479 lei

4 199 lei

4 799 lei

1 799 lei

1 859 lei

1 919 lei

2 279 lei

1 859 lei

1 919 lei

1 979 lei

1 859 lei

2 039 lei

2 159 lei

2 279 lei

2 759 lei

2 999 lei

3 359 lei

3 959 lei

4 439 lei

2 639 lei

3 839 lei

5 039 lei

5 639 lei

5 879 lei
Magazinul nostru face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.
*Discountul este valabil la toate produsele din oferta si poate fi folosit o singura data, la o comanda de peste 1000 lei.
Nu