
1 919 lei
933015101
Atentie! Ultimele bucati in stoc
Data disponibilitate
Un design nou al rafturilor pentru a scapa de restrictii la depozitare
|
Spatiu din belsug pentru cei mai lungi castraveti si praz
|
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip aparat | Frigider cu 1 usa |
| Volum net total (l) | 146 |
| Clasa de eficienta energetica | A+ |
| Volum net frigider (l) | 146 |
| Consum energetic (kWh/an) | 123 |
FRIGIDER
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
| Numar de rafturi | 3 |
| Material rafturi | Sticla |
| Compartiment legume/fructe | Da |
DESIGN
| Deschidere standard | Dreapta |
| Usi reversibile | Da |
| Dimensiuni (IxLxA cm) | 87.3 x 54 x 54.9 |
| Inaltime | 87.3 cm |
| Latime | 54 cm |
| Adancime | 54.9 cm |
| Iluminare interioara | Da |
| Termostat reglabil | Da |
FUNCTII SI SIGURANTA
| Altele | Lungime cablu: 2.4 m |
DETALII TEHNICE
| Clasa climatica | SN-N-ST-T |
| Nivel de zgomot (dB) | 38 |
| CARACTERISTICI GENERALE | @title |
| Garantie (luni) | 24 |
Ai acest produs? Scrie o recenzie si ajuta-i si pe ceilalti sa ia decizia corecta!
Fii primul care scrie o recenzie!
1 799 lei

2 099 lei

2 759 lei

2 759 lei
Magazinul nostru face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.
*Discountul este valabil la toate produsele din oferta si poate fi folosit o singura data, la o comanda de peste 1000 lei.
Nu