
17 856 lei
MX16
Acest produs este disponibil pe bază de comandă fermă. Termenul de livrare este de minim 15 zile lucrătoare și va fi confirmat în urma discuției telefonice cu un agent de vânzări.
Sobă Caminetti Montegrappa TILE M MX16 cu pelete ermetice ventilate și conduse cu 3 ventilatoare
Îți dorești acest produs? Află când reintră în stoc.
Atentie! Ultimele bucati in stoc
Data disponibilitate
Sobă Caminetti Montegrappa TILE M MX16 cu pelete ermetice ventilate și conduse cu 3 ventilatoare

Soba Caminetti Montegrappa TILE M MX16 ermetică cu aer cald, ventilată și cu conductă, are o formă pătrată și un design riguros, partea din față și plinta sunt decorate cu un model geometric. Acoperirea este în majolică, structura din oțel pictat.

Formă pătrată și design riguros, partea din față și plinta sunt decorate cu un model geometric. Acoperirea Tilei M este în majolică, structura din oțel pictat. Tile M sunt disponibile în patru culori: alb mat, taupe, gri, borduri lucioase.
MX
Dimensiune corp + acoperire: L 52 x D 53,5 x H 120 cm
DATE TEHNICE
Clasa de calitate (DM 186 - 7/11/2017): 4 stele
Putere certificată: 5,5 - 14,0 kW
Putere termică totală: 15,9 kW
Putere electrica: 350 W
CO măsurat (13% oxigen): 0,0084%
Randament> 88,0%
Consumul de combustibil: 1,24 - 3,42 kg / h
Fluxul masic al fumurilor: 4,7 - 10 g / s
Temperatura gazelor arse: 119 - 210 ° C
Pescaj (depresiune coș de fum): 8 Pa
Capacitate rezervor: 30 kg
Durată de viață a bateriei: 24 - 8,5 ore
Țeavă de evacuare a fumului: diametru 80 mm
Intrare de aer pentru ardere: 80 mm diametru
Suprafață încălzită cu putere certificată: 161 m2
Greutate netă: 124 kg
Greutatea produsului cu ambalaj: 137 kg
Specificatii:
| Model | MX16 |
| Model numeric | 7294037500 + 2062919138 |
| linie | Tile M |
| Alte | Înveliș din majolică |
| Categorie | Sobă cu pelete |
| Tipologie | Aer cald ventilat |
| Putere | 14 kW |
| Dimensiunea camerei | 141 mq |
| Lățime | 52 cm |
| Adâncime | 54 cm |
| Înălțime | 120 cm |
| Tip colectare | Instalare liberă |
| Finisare | Gri |

Ai acest produs? Scrie o recenzie si ajuta-i si pe ceilalti sa ia decizia corecta!
Fii primul care scrie o recenzie!
15 852 lei

10 902 lei

13 908 lei

16 230 lei

12 528 lei

24 564 lei

13 334 lei

27 318 lei

21 930 lei

20 238 lei

19 614 lei

11 526 lei

14 724 lei

14 094 lei

12 966 lei

32 706 lei

19 986 lei

18 858 lei

19 614 lei

9 336 lei

20 424 lei

13 782 lei

19 548 lei

19 548 lei

10 902 lei

22 368 lei

18 924 lei

25 692 lei

12 468 lei

16 476 lei

Caminetti Montegrapa
Magazinul nostru face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.
*Discountul este valabil la toate produsele din oferta si poate fi folosit o singura data, la o comanda de peste 1000 lei.
Nu