
27 030 lei
BBX 4V TOP
Îți dorești acest produs? Află când reintră în stoc.
Atentie! Ultimele bucati in stoc
Data disponibilitate
Caracteristici:
| Temperatură | +4°/+8°C |
| Dimensiuni | 2545x600x915 mm |
| Refrigerare | Ventilată |
| Capacitate | 740 L |
| Rafturi | n°4 mm. 405x460 |
| Consum | 615 W |
| Umiditate | - |
| Tip de dezghețare | Dezghețare automată prin pauză termostatică |
| Evaporare | AUT |
| Voltaj | 230 V/1/50Hz |
| Agent frigorific | R134a |
| Greutate netă | 164 Kg |
| Închizătoare | - |
| Lumină | Nu |
| Culori standard | Oțel inoxidabil |
| Culori extra | - |
| Garantie (luni) | 24 |
| Tip | Masa Rece |
| Sistem racire | Ventilat |
| Tip instalare | Libera |
| Volum net total (l) | 740 |
| Sistem dezghetare | Automat |
| Culoare | Inox |
| Tip control | Electronic |
Ai acest produs? Scrie o recenzie si ajuta-i si pe ceilalti sa ia decizia corecta!
Fii primul care scrie o recenzie!
18 930 lei

22 830 lei

31 650 lei

21 999 lei

21 999 lei

19 499 lei

17 499 lei

17 499 lei

21 999 lei


Tecfrigo a fost fondată în 1980 și în câțiva ani sa stabilit pe piața echipamentelor pentru conservarea și expunerea (rece, caldă, neutră) a alimentelor, vinurilor și băuturilor, în principal datorită inovației continue a produselor sale și unei îngrijiri deosebite de proiectare.
Tecfrigo produce vitrine de bauturi, vitrine de vin, vitrine de cofetarie, vitrine de patiserie, vitrine de inghetata, frigidere profesionale, rafturi frigorifice de o calitate foarte buna 100% made in Italy.
Magazinul nostru face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.
*Discountul este valabil la toate produsele din oferta si poate fi folosit o singura data, la o comanda de peste 1000 lei.
Nu